MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stol 15915239

nr 1591 5239

Stol

1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 januari 2024
kl 19:08:36

Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.